توضیحات محصول
. حالا که حساب کردی دیدی #هزینه اندازه خوراکی دو هفته هم نمیشه.. 😉 🌱باید بگم که خودت میتونی خوشمزه ترین و مقویترین کیک و کوکی و پیراشکی و دونات و پنکیک و …. رو بپزی که علاوه بر اینکه خیییلی به صرفه ست یعنی دونه ایی ۴ الی ۵ تومن هم نمیشه 😉😁 سالم و مامان بپز هم هست 🥰😋 چی ازین بهتر 💁♀ .