توضیحات محصول
. 🌹 اگه هر روز دوتا خوراکی مثلا کیک دوقلو و پچ پچ واسه تغذیه دلبندت خرید کنی کم کم میشه ۲۵ تومن …حالا میدونم خیلی از مامانا بیشتر هم خرید میکنند 🤓 ⛔️حالا اصلا با #کیفیت و اینکه مواد نگهدارنده زیادی دارن کار ندارم 😬 🔍حالا خودت حساب کن ببین در هفته چقدر باید #پول خوراکی رو بدی که رو سلامت و هوش فرزندت هم تاثیر مستقیم داره 🥺😒 . 👇